Persburo Geert Luc Drenthe

Voor al uw actuele nieuws uit de regio Zuid-Oost Groningen

Home
Donderdag 9 September 2010,
 
 
Hoofdmenu
Home
Wie ben Ik?
Overzicht Nieuws
Overzicht Commentaar
Uitgebreid Zoeken
Interessante Sites
Het Archief
Wie is Online
We hebben 14 gasten online
Statistieken
Bezoekers: 1424931
´ Raad wordt niet serieus genomen´. Afdrukken
nieuws augustus 2007
woensdag 05 september 2007
,, Het is geen prettig gevoel om zo behandeld te worden door het college van BenW. Ik vraag mij af of de raad wel door het college serieus wordt genomen´´. Het was het raadslid Nijdam van de ChrUnie, die gisteravond tijdens de Commissievergadering Algemene en Maatschappelijke Zaken scherpe kritiek leverde op het college van BenW.
Lees meer...
 
In Vlagtwedde blijven de uitkeringen dalen. Afdrukken
nieuws augustus 2007
woensdag 05 september 2007
Gemeenteraad en Vlagtwedder gemeenteambtenaren gaan in gezamenlijkheid een nieuw minimabeleid opzetten. Wethouder Hendrik Klap deelde dat gisteravond mee in de Commissie Algemene en Maatschappelijke Zaken. Uit de gemeenteraad en uit de ambtenaren wordt een werkgroep samengesteld, dat het proces gaat opstarten.
Lees meer...
 
Kindercentrum Ter Apel nog heel ver weg. Afdrukken
nieuws augustus 2007
woensdag 05 september 2007
Er is nog steeds geen enkel zekerheid of er in Ter Apel een kindercentrum wordt gerealiseerd. Er lag een plan voor een kindercentrum. Partners de gemeente Vlagtwedde en Stichting Kinderopvang Westerwolde, maar dat ging niet door vanwege een tekort van 1 miljoen euro. Wethouder Herman Kuiper gaf gisteravond tijdens de Commissie Ruimtelijke Zaken de stand van zaken weer.
Lees meer...
 
Onderzoek naar verkeer-en veiligheid in Bourtange. Afdrukken
nieuws augustus 2007
woensdag 05 september 2007
Er komt een breed onderzoek naar verkeer-en veiligheid in Bourtange. Ook zal betaald parkeren worden onderzocht. De Commissie Ruimtelijke Zaken van de gemeente Vlagtwedde nam hierover gisteravond een besluit. Aanleiding tot het onderzoek de inbreng van de inwoners van Bourtange tijdens de eerste Dorpenronde 'nieuwe stijl' op 13 juni. Onderzocht gaat worden hoe hard er in Bourtange wordt gereden.
Lees meer...
 
Knoalster podium ongeschikt voor shantykoren. Afdrukken
nieuws augustus 2007
woensdag 05 september 2007
Het nieuwe Knoalster podium op het stadsplein in Stadskanaal is ongeschikt voor optredens door shantykoren. Dat bleek afgelopen week tijdens een Shantyfestival. Op vier locaties in het centrum werd er opgetreden. Het podium werd niet gebruikt. Wel was pal naast het podium een grote trailer geplaatst, van waaruit werd gezongen.
Lees meer...
 
Knoal werkt onveilig gevoel uitgaanspubliek weg. Afdrukken
nieuws augustus 2007
dinsdag 04 september 2007
De gemeente Stadskanaal gaat samen met de politie en de horeca in de gemeente Stadskanaal het onveilge gevoel wegwerken bij het uitgaan. Het onveilige gevoel als je een avondje op stap bent. Het college van BenW presenteerde vanmorgen de nieuwe horecanota gemeente Stadskanaal. De gemeente voorziet hierin in een behoefte van de horecaondernemers: meer samenhang en duidelijkheid in de veelheid aan regelgeving.
Lees meer...
 
Onderzoek Rekenkamer valt slecht. Afdrukken
nieuws augustus 2007
dinsdag 04 september 2007
Het onderzoek door de Ommelander Rekenkamer in 2005 naar het herstructureringsplan Parkwijk in Stadskanaal is bij het college van BenW slecht gevallen. De Rekenkamer heeft een aantal conclusies vastgelegd in de nota 'Onderzoek Herstructurering Parkwijk'. In die conclusies komt Stadskanaal slecht uit de bus. In een brief aan de Rekenkamer verklaart het met een aantal conclusies niet eens te zijn. Er in een aantal conclusies te ongenuanceerd is geoordeeld door de Rekenkamer.
Lees meer...
 
<< Begin < Vorige 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Volgende > Einde >>

Resultaten 1654 - 1672 van 1860
Commentaar
Een compromissen-accoord ?
Stelt u zich eens voor, geachte lezer, dat de PvdA, het CDA, de ChrUnie en Gemeentebelangen een accoord sluiten van compromissen. Dat de partijen niet nakomen, wat ze de kiezer hebben beloofd in hun programma's. Dat er op onderdelen water bij de wijn wordt gedaan. Dat het advies van informateur Roel van der Molen wordt gevolgd. Dat er dan 19 raadsleden in de raad de coalitie vormen. Vier raadsleden het tegen die grote groep moet opnemen in het debat en in de discussie als het over onderwerpen gaat, waar de coaitie en de oppositie het niet over eens zijn. Wij hebben ook in Stadskanaal de democratie hoog in het vaandel staan. Het is mij niet bekend, dat de democratie in de gemeente Stadskanaal ooit geweld is aangedaan. Wij zijn het weliswaar niet altijd met elkaar eens. Er worden wel eens besluiten genomen waarover verschil van mening is, maar er gaat wel altijd een stevige discussie of een stevig debat aan vooraf. Dat is noodzakelijk. De voorstander houdt de tegenstander scherp en andersom ook. Wat de gemeente Stadskanaal hoogstwaarschijnlijk nu staat te wachten is Goliath tegenover David: Het advies van de informateur aan de vier partijnen.
Lees meer...
 
Top! Top!