Persburo Geert Luc Drenthe

Voor al uw actuele nieuws uit de regio Zuid-Oost Groningen

Home
Zondag 5 September 2010,
 
 
Hoofdmenu
Home
Wie ben Ik?
Overzicht Nieuws
Overzicht Commentaar
Uitgebreid Zoeken
Interessante Sites
Het Archief
Wie is Online
We hebben 7 gasten online
Statistieken
Bezoekers: 1423068
Nu ook Bellingwedde in het samenwerkingsproces. Afdrukken
Algemeen nieuws, Maart 2010
vrijdag 26 maart 2010

In het gemeentehuis in Sellingen is het een komen en gaan van Knoalster ambtenaren. In het gemeentehuis in Stadskanaal is het een komen en gaan van Vlagtwedder ambtenaren. Het samenwerkingsproces is in vollege gang. Vlagtwedde helpt Knoal en Knoal helpt Vlagtwedde.

Lees meer...
 
Geen unaniem besluit benoeming wethouders. Afdrukken
Algemeen nieuws, Maart 2010
donderdag 25 maart 2010
In de gemeenteraad van Bellingwedde vond gisteravond de benoeming en de beediging plaats van de  drie wethouders, die de komende vier jaar deel uitmaken van het college van Bellinbgwedde. De benoeming was echter niet unaniem. Tegen het voorstel stemden de SP, de twee raadsleden moesten daarvoor de raadszaal verlaten.
Lees meer...
 
Gemeente en COA informeren inwoners over COA plannen. Afdrukken
Algemeen nieuws, Maart 2010
donderdag 25 maart 2010
Het Centraal Orgaan Opvang asielzoekers wil met de gemeente Vlagtwedde afspraken maken over een verlenging van het contract voor de opvang van asielzoekers op de locatie in Ter Apel. De COA heeft bovendien plannen het aantal op te vangen mensen te verhogen. Door de gemeente en de COA is besloten voor de besluitvorming van de raad de inwoners van Vlagtwedde te informeren over de plannen.
Lees meer...
 
Informateur brengt advies uit coalitie Stadskanaal: PvdA, CDA, ChristenUnie en Gemeentebelangen Stad Afdrukken
Algemeen nieuws, Maart 2010
donderdag 25 maart 2010
Informateur Roel van der Molen adviseert verdere besprekingen over invulling van het college te voeren met PvdA, CDA, ChristenUnie en Gemeentebelangen Stadskanaal (GBS). Deze coalitie kan rekenen op een brede steun in de gemeenteraad. Van der Molen wil, dat er over drie weken een bestuursaccoord ligt. De bedoeling is, dat alle vier partijen elk een wethouder leveren.
Lees meer...
 
Potze PvdA over Commissie Welstand. Afdrukken
Algemeen nieuws, Maart 2010
woensdag 24 maart 2010
Het was fractie-voorzitter Wietze Potze van de PvdA, die namens zijn fractie gisteravond tijdens een raadsvergadering zijn afkeur utsprak over de Commissie Welstand. ,,Zo snel mogelijk afschaffen die handel'''. Het was de Commissie Welstand, die haar goedkeuring had gegeven aan 34 meter lange gang tussen het hoofdgebouw van de RSG aan de Oude Weg en een nieuwe locatie voor Techniek Breed  RSG. Potze had er geen goed woord voor over.
Lees meer...
 
NOTA diep teleurgesteld in college Vlagtwedde. Afdrukken
Algemeen nieuws, Maart 2010
woensdag 24 maart 2010
De Belangenvereniging NOTA ( Noord-Oost Ter Apel) is diep teleurgesteld in het college van BenW van Vlagtwedde. De belangenvereniging had graag mee willen denken over de inrichting van het Mansholtpark. Had ook haar diensten aangeboden. Had ook brieven geschreven naar het college, die niet waren beantwoord. Het college vroeg gisteravond aan de hand van een voorstel van het college de mening van de raad over een nieuwe inrichting van het Mansholtpark.
Lees meer...
 
Wel een huisnummer, terwijl er niet gebouwd mag worden. Afdrukken
Algemeen nieuws, Maart 2010
woensdag 24 maart 2010
Meneer Vosse aan de Zandtangerweg in Mussel, hij woont op no 33, wil naast zijn fietsenwinkel een huis bouwen voor zijn zoon. Die wil graag naast zijn ouders wonen om later als het nodig,voor zijn ouders te kunnen zorgen. De locatie is nu nog een stuk weiland, maar heeft wel ivm nutsvoorzieningen het huisnummer 33a gekregen. Het stukje weiland wordt nu 'bewoond' door twee drachtige schapen.
Lees meer...
 
<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>

Resultaten 172 - 190 van 1851
Commentaar
Een compromissen-accoord ?
Stelt u zich eens voor, geachte lezer, dat de PvdA, het CDA, de ChrUnie en Gemeentebelangen een accoord sluiten van compromissen. Dat de partijen niet nakomen, wat ze de kiezer hebben beloofd in hun programma's. Dat er op onderdelen water bij de wijn wordt gedaan. Dat het advies van informateur Roel van der Molen wordt gevolgd. Dat er dan 19 raadsleden in de raad de coalitie vormen. Vier raadsleden het tegen die grote groep moet opnemen in het debat en in de discussie als het over onderwerpen gaat, waar de coaitie en de oppositie het niet over eens zijn. Wij hebben ook in Stadskanaal de democratie hoog in het vaandel staan. Het is mij niet bekend, dat de democratie in de gemeente Stadskanaal ooit geweld is aangedaan. Wij zijn het weliswaar niet altijd met elkaar eens. Er worden wel eens besluiten genomen waarover verschil van mening is, maar er gaat wel altijd een stevige discussie of een stevig debat aan vooraf. Dat is noodzakelijk. De voorstander houdt de tegenstander scherp en andersom ook. Wat de gemeente Stadskanaal hoogstwaarschijnlijk nu staat te wachten is Goliath tegenover David: Het advies van de informateur aan de vier partijnen.
Lees meer...
 
Top! Top!